Plánujete pro své zaměstnance firemní nebo Vánoční večírek? Objednejte si zkušeného DJ, odehraji skvělou diskotéku kdekoliv potřebujete. Zahraji podle vašich představ staré klasiky z 80. let i nové hity 2016 – 2017. Dohodneme si jakou hudbu mají vaši kolegové rádi a uděláme skvělý mejdan! Na firemním večírku mohu moderovat i váš program.

Co hraji?

Lucerna Music Bar a klub Futurum jsou mé domovské scény, ale nejsem jen specialista na osmdesátky a devadesátky. Perfektně znám současné hity 2017. Nejlepší je kombinace od ‚Jacksona po Timbrlejka‘ a nikdy nezapomenu na zcela aktuální hitovky. Velmi rád vám zahraji rock, pop, R’n’B, nebo klidně Electroswing. Dramaturgii vždy doladíme podle vašeho přání. Veškerá hudba je možná i s videoklipy.

Jsem mobilní DJ

Mám kvalitní zvuk od JBL o výkonu 3000 W se silnými subwoofery na dobré basy. Dále skvělá disko světla pro každý menší sál (až do rozměrů 30 x 30 metrů). Na váš firemní večírek tedy mohu zajistit aparaturu, disko světla i mikrofony. Pravidelně zvučím v paláci Žofín firemní akce i plesy. Často hostuji v klubech jako Sasazu, Hany Bany, Občanská plovárna, Lávka, nebo hotelech jako Clarion, Hilton, Boscolo, nebo Mandarin Oriental Prague.

Po koho jsem již hrál?

Jan Becher, Bosch, Parfumerie Douglas, CDK Global, Asseco Helios, Praha 9, Jihočeský kraj, ProLogis, Sephora, Abott, Komerční banka, Unicef, Daylong, RWE, Bentley, T-Mobile, Kajot Bet, E-ON, Škoda Auto, BMW Autec, UniCredit, Renomia, Řízení Letového Provozu, Mc Kinsey, Barum, Skanska, Wüstenrot, Česká pošta, KKCG, Lidl, Lego, Raiffeisenbank, Broker Consulting, Provident, ČSOB, Oriflame, ManPower, Česká pojišťovna, Tchibo, Rossmann, Economia, Metrostav, TV Nova, Merck, Medicover, Ernst Young, Česká spořitelna, Roche Pharma, Česká televize, Ipsen Pharma, 3M, Albatros Media, O2, ČEZ, Savencia Fromage, Coty, Mary Kay, Sazka, Total Service

  • V případě vašeho zájmu mě kontaktujte na +420 603 304 553 nebo na dj@jirkabrezina.cz
  • Napište prosím termín vaší akce, nabídku vám zašlu obratem.

dj-jirka-brezina-dj-firemni-party-svatba

dj-jirka-brezina-event-vanocni-vecirek-firemni-vecirek-jan-becher

dj-jirka-brezina-firemni-vecirek-party-dj-event-generali-dj-clarion-prague

dj-jirka-neumann-jirka-brezina-futurum

WP_20150301_001