Pokud chcete strávit večer plný zábavy, zvolte karaoke. Karaoke (z japonského kara ōkesutora – prázdný orchestr) je forma zábavy, při které amatérský zpěvák zpívá do hudebního základu podle textu na obrazovce. Karaoke zajistím na klíč, včetně ozvučení, kvalitních mikrofonů a videoprojekce pro text. Jedna obrazovka se obvykle instaluje na zem jako čtecí zařízení pro zpěváky a druhá pro publikum, aby mělo možnost zpěváka doprovodit.

Karaoke na ples, i na menší party

Karaoke může být jednak ‚velké‘, na velkém pódiu. Existuje i varianta ‚menší‘ vhodná pro malé firemní akce, svatební oslavy. Na velkém plese má karaoke většinou pevný čas v programu. Hodí se třeba pro show jednotlivců, nebo firemních oddělení. Případně jako soutěž zaměstnanců o lákavou cenu, kterou vyhodnocuje porotce, nebo DJ odhadem podle potlesku. Na malé firemní akci, nebo narozeninách nemusí mít karaoke fazonu ‚velkého pódia‘. Karaoke je tak živelnější a vtipná zábava, kdy se ke zpívání přidá celá rodina, nebo pracovní kolektiv.

Jaké mám skladby?

V zásobě mám největší české i slovenské hity a několik stovek největších zahraničních hitů a evergreenů. Z repertoáru si vybere každý a pak už stačí vzít mikrofon a zpívat podle textu na obrazovce. Zpívající si mohou písně vybrat z tištěného seznamu, který připravím na každý stůl, nebo z webové adresy, kde jsou všechny skladby seřazené na české a zahraniční. Zpěváci si tak mohou písně vybírat i ve svých telefonech. Snažím se v nabídce udržovat 400 skladeb, což pokládám za přehledné množství. Není problém poptat před vaší akcí konkrétní skladby.  Používám nejnovější licence na karaoke hity a mám v nabídce i aktuální hity z let 2015, 2016 a 2017.

karaoke-party-zlute-lazne-foto-jana-kuzelova-dj-jirka-brezina

karaoke-party-zlute-lazne-foto-jana-kuzelova-dj-jirka-brezina-2