Rád vám zahraji na vašem plese. Pravidelně hraji plesy na Žofíně na hlavním sále a nebo jako součást vedlejšího programu v Malém sále, nebo v Žofín Garden. Občas také hraji plesy v Obecním domě, Kongresovém centru, nebo Národním domě na náměstí Míru. V poslední době jsem odehrál Ples Policie ČR, Podnikatelský ples, Ples Sester, Ples Mediků UK, Rakouský Ples, Česko-ruský Ples, Ples Přírodovědecké fakulty UK, nebo Zahradnický ples.

Hraní na plesech vždy vyžaduje kontakt DJ s publikem. Většinou již ples nemoderuje konferenciér, ale zábava přechází na DJ. Diskotéky bývají krátké, většinou do dvou hodin a tak diskotéku sestavím jako výlet časem od 60. let do současnosti.

Maturitní plesy

Celou zimní sezonu hraji maturitní plesy ve Velkém sále Lucerny ve spolupráci s místní agenturou. Maturitní plesy jsou jen jednou za život a vzpomínka na ně nevyhasne, diskotéka musí být perfektní! Z videodiskoték v Lucerna music Baru a klubu Futurum za 16 let praxe přesně vím, co mají studenti rádi: to nejlepší z 80. a 90. let a hitovky posledních let.

  • V případě vašeho zájmu mě kontaktujte na +420 603 304 553 nebo na dj@jirkabrezina.cz
  • Napište prosím termín vašeho plesu, nabídku vám zašlu obratem.

DJ Jirka Březina firemní párty večírek ples Mediků Žofín

 

Maturitní ples