Vánoční večírek společnosti ČEZ

 

Videodiskotéka ve stylu 90. let na sérii společenských akcí pro společnost ČEZ, prosinec 2017: Praha, Plzeň, České Budějovice a další 4 místa. Těžkej Pokondr a DJ Jirka Březina.

Videodiskotéka Auto Škoda 2017

 

Večírek společnosti Škoda Auto nákup v zajímavém prostředí muzea Škoda v Mladé Boleslavi. Menší kolektiv se rozhodl využít větší společenský sál, rozhodně nebyl problém dostat všechny na taneční parket 🙂

Žofín svatební párty DJ Jirka Březina

Party time: další super svatební párty Žofíně (Malý sál). Kompletní technické zajištění – zvuk 3kW, diskosvětla a DJ Jirka Březina.

 

Svatba na zámku Loučeň

 

Další krásné fotky ze zámku Loučeň. Svatební veselí jsem celý den podbarvoval hudbou: obřad v zámecké zahradě, svatební hostinu a párty v Oranžerii. Svatebčané byli ze všech koutů světa: Nový Zéland, Afrika, Česko a Švédsko. Playlist jsem sdílel se svatebčany ve Spotify, který je nově integrovaný do DJ programu (ve verzi Premium), skladby na přání jsou tak velmi snadné 🙂

 

 

Videodiskotéka pro společnost Vodafone 2017

 

Videodiskotéka pro společnost Vodafone, plný taneční parket, úžasná akce. Celostátní akce společnosti Vodafone v Malé sportovní hale v Holešovicích byla ve stylu rockového festivalu a vystřídalo se zde několik populárních skupin: Monkey Bussiness, Tomáš Klus a Cílová skupina a No Name. Celou akci jsem uváděl a mezery vyplňoval skvělou hudbou. Na konci divoká párty s videoklipy od 90. let do současnosti.

 

Videodiskotéka Festival Soundtrack Poděbrady 2017

 

Skvělý závěr léta – afterparty po koncertu skupiny Lucie v rámci festivalu Soundtrack Poděbrady.
Jednalo se o první ročník přehlídky zaměřené na filmovou muziku a multimédia.
Videodiskotéka proběhla na nádvoří Poděbradského zámku a vše bylo zaměřeno na oldies a filmové videoklipy.
Super akce a tanečníci – filmové hity v pohodě vystačili na celou noc.

Videodiskotéka golfové centrum Loreta

 

Videodiskotéka pro klienty golfového centra Loreta Pyšely ve stylu 80. let. Na místě bylo vše skvěle vyladěno: ČSSR občerstvení a historické rekvizity. Akci jsem přizpůsobil i vizuálně diskosvětla 🙂 Tanečníci si užívali ČSSR videoklipy až do ranních hodin.

 

Svatba zámek Loučeň

Překrásná noblesní svatba na zámku Loučeň začala obřadem v zámecké zahradě. Dále hostinou v letním stanu, ke které si ženich vybral přesnou hudbu. První tanec proběhl na krátké párty ještě pod stanem a večer jsme plynule pokračovali uvnitř v tanečním sále. Ločeň je skvělé místo na svatbu, umožňuje ubytování svatebních hostů a večer je to skvělé místo pro svatební diskotéku. Součástí večerního programu byl novomanželský kvíz, házení svatební kytice a večerní grilování. Novomanželé byli velmi nároční na výběr hudby r’n’b, elektroswing a dokonce chtěli pro partu kamarádů techno set. Nejvíc jsem udělal radost klasickým 80’s setem a hity z let 2015 – 2017.

DJ Jirka Březina svatba Dj na svatbu svatební DJ zámek Loučeň 3 DJ Jirka Březina svatba Dj na svatbu svatební párty DJ zámek Loučeň 2 DJ Jirka Březina svatba Dj na svatbu svatební párty zámek Loučeň 1

25 let TV Nova v klubu Sasazu

Skvělá diskotéka na oslavě 25. narozenin TV Nova v klubu Sasazu. Muzika mi připomněla skvělé devadesátky, kdy jsem jako DJ začínal. Tanec na pódiu, tanec na balkóně, divoká akce. Diskotéka na firemní párty – Sasazu – Praha 7.DJ Jirka Březina Sasazu Praha diskotéka DJ na firemní večírek párty

Firemní večírek Trojský zámek Praha 7

Firemní párty v Trojském zámku pro společnost Savencia Fromage Pribina. Tanečníci snad berou Pribiňák nitrožilně?? Divoká párty musela být slyšet až k žirafám!

DJ Jirka Březina firemní party večírek event Savencia Trojský zámek

Ples Mediků Žofín 2017

Ples Mediků 2017 na Žofíně je prostě klasika a NEJ párty z celého roku. Tentokrát žádné ‚ABBA retro‘, ale jen nejnovější hity: Kygo, Garrix, Galantis, Chainsmokers a Weeknd! Plný taneční parket až do zavíračky. Nakonec mě pořadatelé uchlácholili a zahrál jsem pár ploužáku na rozloučenou. Medics ultimate! Váš DJ Jirka Březina

DJ Jirka Březina firemní párty večírek ples Mediků Žofín

Podzimní svatba v Chateau St Havel

Svatby hraji i na podzim. Velká dvoudenní svatba v Chateau Havel v Krči. První den měli svatebčané barbecue party a malou diskotékou. Druhý den obřad v podzimní zámecké zahradě. Celou zahradu jsme ozvučili, včetně odpolední garden party. Od 18 hodin pokračovala party ve stanu. K prvnímu tanci prošli novomanželé špalírem, následovalo krájení svatebního dortu, svatební kvíz a divoká diskotéka. Hodně dlouhá noc.

perfect-djs-dj-na-svatbu-praha-chateau-havel-2

perfect-djs-dj-na-svatbu-praha-chateau-havel-5

Podzimní svatba Žofín Garden

Podzimní svatba, Žofín Garden, Praha 1

Žofín Garden je od konce září zpět a hned jsem zde o víkendu odehrál svatbu. Party začala ve stanu a od 22 hodin vše pokračovalo v historické restauraci. Ženich s nevěstou měli jasnou představu: aktuální skladby, oldies z Hříšného tance a všechny hitovky z Lásky nebeské. Plný taneční parket! Zvedáčky byly! 

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-zofin-garden-1

Podzimní party s Jan Becher

Podzimní party pro společnost Jan Becher na terase v šumavském hotelu Horizont. Čas firemních večírků je tu.
Hledáte kvalitního a prověřeného DJe? Ozvěte se, volné termíny na Prosinec 2016 ubývají!

dj-jirka-brezina-event-vanocni-vecirek-firemni-vecirek-jan-becher

Futurum – podzim 2016

Vítame vás od podzimu 2016 v klubu Futurum. Na 80’s – 90’s – 00’s video párty, je stále skvělá atmosféra. Super pařby a mnohem komornější atmosféra než ve stále vyprodaném Lucerna Music Baru. Naše párty s videoklipy od roku 1980 do 2010 jsou teď ve Futuru pravidelně každý pátek a střídám se zde s kolegy DJs. A tomu všemu dárek, ke vstupence do 23 hodin dostanete drink podle vlastního výběru zdarma.

dj-jirka-neumann-jirka-brezina-futurum

Svatba Mandarin Oriental

Svatba Mandarin Oriental

„Jirko, chtěla jsem vám moc poděkovat za vynikající svatební párty. Parádně se vám podařilo nakombinovat hudbu tak, aby se všichni bavili, včetně starší generace. Výborně se vám podařilo smíchat hudbu i co se týče národnosti, protože vím, že zahraniční svatba je v tomto asi trochu náročnější 🙂 Byla to zkrátka ‚pařba života‘. Také vám velmi děkuji za vstřícné jednání, profesionální spolupráci a prodloužení svatební párty. Děkuji Ashley“

Také děkuji za super zážitek a hodnocení. Nevěsta s ženichem si vybrali hlavně současnou hudbu a R’n’B a nezapomněli na rodiče. DJ set z 60. a 70. let sedl vlastně úplně každému.

DJ Jirka Brezina svatba wedding Mandarin Oriental Prague 1

DJ Jirka Brezina svatba wedding Mandarin Oriental Prague 2

Krásná svatba na Karlštejně

Krásná svatba na Karlštejně

Malá svatba s krásným obřadem vedle mlýna (Romantický mlýn Karlštejn), pokračovala svatební party s DJ v party stanu, který zde mají celé léto na ostrově řeky Berounky. Malé svatby pro 20-30 lidí jsou pro svatebního DJ vždy výzvou, ale vše dopadlo náramně. Nikdo neměl potřebu sedět a všichni se bavili dlouho do noci. Krásná letní noc a party na pěkném místě. Romantický mlýn Karlštejn je zároveň super tip na vaší svatbu.

 

DJ Jirka Brezina svatba svatby wedding party romanticky mlyn Karlstejn 1

DJ Jirka Brezina svatba svatby wedding party romanticky mlyn Karlstejn 2

 

 

svatba Střelecký ostrov

Mezinárodní svatba na Žofíně a párty na Střeleckém ostrově

Svatební obřady na Žofíně jsou opravdu krásné. Obřad byl opět výzvou, bylo nutné zajistit nejenom ozvučení celého nádvoří, ale i titulkovací zařízení do angličtiny. Po obřadu se svatebčané přesunuli lodí na Střelecký ostrov, kde je čekala svatební hostina a následně i svatební zábava (svatební kvíz, projekce vtipné prezentace) a diskotéka. Prodlužovalo se do neuvěřitelných 4 hodin. Výhodou Střeleckého ostrova je nejen krásný výhled na Národní divadlo, ale také volnost v intenzitě zvuku. Dá se tak hrát opravdu dlouho a nahlas.

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-strelecky-ostrov-1

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-strelecky-ostrov-2

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-strelecky-ostrov-3

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-strelecky-ostrov-4

VIP svatba Trojský zámek

VIP svatba Trojský zámek Praha

Celodenní VIP svatba v krásný červnový den. Obřad proběhl dopoledne v barokní zámecké zahradě. Specialitou obřadu byly speciální mikrofony zabudované mezi květy slavobrány a skryté ozvučení, tak aby technika opticky nerušila. Po malém koktejlu na Jižním nádvoří, proběhla v Císařském sále velká svatební hostina, kde jsme se postarali o ozvučení slavnostních projevů a podkresovou hudbu, kterou si ženich pečlivě vybral. Večerní party s živou kapelou proběhla v přilehlé rekonstruované konírně. Skvělá kapela, intenzivní diskotéka, skvělé jídlo od Zátiší Catering. Svatební party končila přesně o půlnoci.

 

dj-jirka-brezina-svatby-weddings-trojsky-zamek-prague-1

dj-jirka-brezina-svatby-weddings-trojsky-zamek-prague-2

dj-jirka-brezina-svatby-weddings-trojsky-zamek-prague-3

Letní party pro společnost Helios

Letní party pro společnost Helios

Pro letní party si společnost Helios vybrala skvělé místo – letiště Letňany. Spolu s koncertem Tata bojs, leteckými trenažery a vyhlídkovými lety prostě úžasný event. A na závěr skvělá diskotéka. Váš DJ Jirka Březina

dj-jirka-brezina-firemni-party-helios-asseco-letnany-event-vecirek-diskoteka-tata-bojs

Silvestr v Žofín Garden

Letos jsem odehrál Silvestra v Žofín Garden. Noblesní večer plný tance, skvělé zábavy a úžasného jídla. Půlnoční ohňostroj v samém srdci Prahy. Párty byla koncipována jako Black & White s oldies programem. K dispozici byl i foto koutek. Na párty jsem zajišťoval ozvučení stanu, ozvučení kapely Jazz Efterrätt a disko světel.
DJ Jirka Březina Žofín Garden

Ples společnosti Bosch

Ples společnosti Bosch, Výstaviště České Budějovice

Letos jsem opět hrál v Českých Budějovicích na plese pro společnost Bosch. Ples patří k největším akcím, které v celém roce hraji. Velké podium a 1500 tanečníků. Na podiu jsem se střídal B Side Band s Vojtou Dykem. Už ze zákulisí bylo jasné, že je ples je parádně rozjetý. Daniela Písařovicová mi předala žezlo a mohla začít diskotéka. Na místě byl i video DJ a doprovodil vše úžasnou videoprojekcí, vhodnou ke každému období od 60’s po moderní abstrakce.

dj-jirka-brezina-ples-spolecnosti-bosch-ceske-budejovice

15 let společnosti Lego Kladno

15 let společnosti Lego Kladno, 15th Anniversary party at Kladno (CZ)

Otevření výrobní haly Lego a 15 let působení společnosti Lego v České republice – takový event je sen každého kluka a DJ! Po prohlídce výrobních prostorů a výstavy modelů, odehrála pro zaměstnance koncert skupina No Name a následoval můj DJ set pro sváteční atmosféru a raut. Míchat lounge hudbu pro banket je moje oblíbená disciplína! A k tomu jsem si vysloužil od produkce i parádní figurku.

 

dj-jirka-brezina-lego-party-15-anniversary-kladno-czech-republic

dj-jirka-brezina-lego-party-15-anniversary-kladno-czech-republic-2

Svatba Veslařský klub Slavia

Svatba Veslařský klub Slavia, Janáčkovo nábřeží, Praha 1

Veslařský klub Slavia je mimořádné místo pro svatbu i firemní večírek. Je přímo naproti Tančícímu domu. Hraji zde spíš firemní večírky, tentokrát se ale jednalo o českou svatbu a večerní diskotéku na místní terase. Zajímavosti bylo i místo obřadu, přímo na molu. Skvělá květinová výzdoba a jemné bílé mikrofony, které se musely speciálně zajistit. A samosebou Veslařský klub je optimální místo pro ohňostroj na Vltavě, přímo z plovoucího pontonu.

dj-jirka-brezina-svatba-veslarsky-klub-slavia

dj-jirka-brezina-svatba-veslarsky-klub-slavia-2

Svatba Žofín Garden

Svatební party v sprnu, Žofín Garden

Vše musí být perfektní! Bílý taneční parket dodávala specializovaná firma, včetně nápisu Love se světelnými efekty. Byl jsem za ním sice trochu schovaný, ale ničemu to nevadilo. Na svatební párty byla skvělá atmosféra a hráli se parádní pecky. Se svatbu mi tentokrát pomohl kolega DJ Luděk Fiala, bylo potřebovat moderovat svatební zábavu kombinovaně hebrejsky a německy! Oba jazyky Luděk Fiala umí a také za to sklidil zasloužený potlesk. Party začala brzy a všichni si ji náramně užili, opět jsme měli seznam oblíbených písniček, co mají svatebčané rádi. Zajímavost byla také speciální požadavek na barvy disko osvětlení, tak aby barevně ladilo s celou svatbou.

 
dj-jirka-brezina-zofin-garden-svatba-wedding-party

Svatební párty na Hluboké

Svatba Hluboká n. Vltavou, hotel Štekl

Malá, ale krásná svatba na Hluboké v hotelu Štekl. Svatebčané Samantha a Ciaran z Anglie si napsali spoustu pro mě zajímavé hudby a úžasně se bavili. Našlo se i místo na hudbu pro rodiče. Britové mají trochu specifické požadavky na muziku – je skvělé jak jsou odkojení rockem a berou ho prostě jako svůj pop. I malinká svatba pro 28 lidí může mít skvělou párty.

 
WP_20150529_002

Villa Richter

Svatba ve Villa Richter – úžasný výhled na Prahu

Zatímco se Cali a Hiro fotografovali, užíval jsem si úžasný výhled na Prahu z Villa Richter a okolní vinice a finišoval poslední přípravy. Svatebčané z Dubaje si party náramně užili. Hiro měl jasnou představu o muzice a na schůzce, která proběhla půl roku předem, mi předal seznam vybraných hitů. Převážně aktuálních pecek z britské hitparády. Party byla intenzivní, tak jak má být.

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-villa-richter-prague-2

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-villa-richter-prague-1

karaoke party Žluté lázně

Letní karaoke party Žluté lázně

Letní karaoke party v modrém baru ve Žlutých lázních jsme realizovali společně s eventovou a svatební agenturou thinkPARTY pro významného klienta z oblasti IT. V areálu Žlutých lázní probíhal celé odpoledne doprovodný program s rautem, soutěžemi a živou hudbou. V podvečer se pokračovalo s karaoke v Modrém baru. A o karaoke byl velký zájem, především o aktuální hity, ale i klasiku jako Elvis Presley, Queen, nebo Frank Sinatra.
karaoke-party-zlute-lazne-foto-jana-kuzelova-dj-jirka-brezina

karaoke-party-zlute-lazne-foto-jana-kuzelova-dj-jirka-brezina-2

Grandhotel Pupp

V.I.P. diskotéka grandhotel Pupp – Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary

V Karlových Varech už hraji 5 let. Odehrál jsme zde skoro 40 večírků, které obvykle končí za denního světla, často po 6 hodině. K V.I.P. hostům patří Mel Gibson, Susan Sarandon, John Travolta nebo Jude Law. A jak může být sabráž pro DJ nebezpečná jsem se přesvědčil hned první den – špunt i se zbytkem hrdla doputoval až na můj DJ pult 🙂

 
NOKIA2013_093

Slunovrat Žluté lázně

Slunovrat Žluté lázně, event pro společnost O2

Krásné slunečné odpoledne, bohatý dětský program a dětská diskotéka Jirky Březiny. Event pro společnost O2, koncipovaný jako rodinný festival. K tomu Meky Žbirka a Kašpárek v rohlíku. A na závěr i tancování pro dospělé na současné hity.

dj-jirka-brezina-slunovrat-zlute-lazne-2