DHL – DJ na firemní večírek

 

Společenský večer a diskotéka pro společnost DHL v hotelu Diplomat Praha 6. Kompletní technické zajištění – zvuk, světla a mikrofony pro firemní párty. DJ Jirka Březina

Svatba Villa Richter

 

Letos ve Villa Richter zajišťuji více svatebních párty a z jedné přináším pár fotografií. Svatební hostina proběhla na terase Villa Richter a následně svatební diskotéka. I menší svatba potřebuje dobrého DJ a dá se udělat skvělá diskotéka a zábava.

Ples Madeta 2018

 

Výroční ples pro společnost Madeta na Výstavišti v Českých Budějovicích. Videodiskotéka po slovenské legendě Miro Žbirkovi. Stylově jsem navázal s historickými klipy z 80. let, které vždy rozproudí zábavu a následně moderní a žádané hity: Alvaro Soler, Justin Timberlake, Bruno Mars, Ed Sheeran a další …

Výroční ples společnosti Generali

 

Pojišťovna Generali slavila 25 let v České republice a uspořádala pro své zaměstnance skvělou oslavu v hotelu Clarion. Zlatý hřeb byl koncert skupiny Lucie, který byl prostě n e u v ě ř i t e l n ý. Fantastický zvuk a dokonalá show. Na takový event se nedá zapomenout. Následně diskotéka Jirky Březiny. Hudebně jsem navázal na 90. léta a později přišly ke slovu populární novinky.

Svatba v Yard Resort Předboj 2018

 

Krásná svatba v 10. března 2018 v Yard Resort severně od Prahy v obci Předboj. Hrál jsem současné hity, oldies a rock’n’rolly pro starší generaci. Svatba proběhla v historickém prostoru Sýpka ve venkovském stylu. Ve spodním patře proběhlo veškeré svatební veselí: první tance, krájení dortu a v horním patře pak byla klidnější zóna s foto koutkem.

Moc děkuji za krásné hodnocení: „Zdravíme Jirko, díky za skvelý hudobny večer. Spolupráca bola od prípravy po realizáciu bezproblémová. Oceňujem prípravu zoznamu pesničiek. Samotný večer ste velmi dobre hral podľa nálady na parkete. Ukočiroval specifické požiadavky svadobčanov :-). Mal ste výborný zvuk a osvetlenie. To robi fakt vela. Komunikovalo sa mi s vami velmi dobre, na čom sme sa dohodli to platilo. Sme skutočne radi, ze sme zvolili práve vás. Eva a Martin“

Konference Česká Pojišťovna

 

Velkolepá společenská akce „Konference České Pojišťovny 2018“ Výstaviště Brno, pavilon G2. Obří diskotéka na závěr, po koncertu Marie Rottrové a slovenské skupiny No Name.

 

Svatba hotel Ctěnice 2018

 

Krásná svatba na zámku Ctěnice 2.3. 2018 v prostoru Kočárovna. Svatební párty proběhla ve zrenovovaném moderním sále. Se svatebčany jsme si dohodli bohatý program. Během diskotéky proběhly všechny svatební zvyklosti: první tanec, házení kytice i podvazku, svatební kvíz s hádankou a dokonce proběhla i vtipná soutěž Pantomima. DJ Jirka Březina, svatební diskotéka, DJ na svatbu.

Moc děkuji za krásný email, který mi po svatbě dorazil: „Ahoj Jirko, chceme Ti s mojí krásnou novomanželkou poděkovat za skvělou hudbu, rady při přípravě programu a úžasném moderování na naší svatbě. Rodina i přátelé se skvěle bavili, dokázal jsi nenuceně roztančit i lidi, kteří běžně netancují a i díky Tobě se z naší svatby stal jeden z nejkrásnější dnů v našem životě.  Přejeme Ti krásný den, ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že budeme mít ještě někdy příležitost se setkat. Radka a Michal“

Ples COOP 2018

 

Společenská akce pro společnost COOP v hotelu Clarion Praha. Noblesní ples, parádní koncert Chinaski v nové sestavě (mimochodem skvělý posun) a na závěr videodiskotéka s moderními hity z let 2010 – 2017 se špetkou klasických oldies hitovek. DJ Jirka Březina – Dj na společenskou akci.

Silvestr 2018 Žofín

 

Klasická párty na závěr roku 🙂 Silvestr na Žofíně je vždy hodně divoká alce plná oldies skladeb, i nejmodernějších hitovek. Na Žofíně zajišťuji kompletní ozvučení vnitřních i venkovních prostorů skvělou ozvučovací techniku od JBL a moderní diskosvětla Eurolite. DJ Jirka Březina – DJ pro společenské akce, eventy, plesy a svatby.

  

Mc Kinsey party, Aureole Praha

 

Vánoční večírek společnosti MC Kinsey na nejvyšším místě v Praze ve 27. patře „michelinské“ restaurace Aureole. Skvělá moderní diskotéka zaměřená na aktuální a latinskoamerické hity z let 2016 a 2017. Vše s videoklipy na LCD obrazovky v HD rozlišení. Na akci jsme zajišťovali kompletní ozvučení, náladové i disko nasvícení celé restaurace.

Vánoční večírek ČEZ

 

Videodiskotéka ve stylu 90. let na sérii společenských akcí pro společnost ČEZ, prosinec 2017: Praha, Plzeň, České Budějovice a další 4 místa. Těžkej Pokondr a DJ Jirka Březina.

innogy Vánoční party 2018

 

Vánoční párty pro společnost innogy v Malostranské besedě společně s koncertem Petera Nagyho. A k tomu moje první selfie s idolem. „Sorry Peter, musel jsem!“ Innogy jako vždy pařmeni. Na akci jsme hráli 2 DJs. V hlavním sále moderní hitovky a ve vedlejším sále hrál kolega DJ z naší agentury PerfectDJs oldies party.

Videodiskotéka Škoda 2017

 

Večírek společnosti „Škoda Auto divize Nákup“ v zajímavém prostředí muzea Škoda v Mladé Boleslavi. Menší kolektiv se rozhodl využít velký společenský sál, rozhodně nebyl problém dostat všechny na taneční parket 🙂

Žofín svatební párty

 

Party time: další super svatební párty Žofíně (Malý sál). Kompletní technické zajištění – zvuk 3kW, diskosvětla a DJ Jirka Březina.

 

Svatba na zámku Loučeň

 

Další krásné fotky ze zámku Loučeň. Svatební veselí jsem celý den podbarvoval hudbou: obřad v zámecké zahradě, svatební hostinu a párty v Oranžerii. Svatebčané byli ze všech koutů světa: Nový Zéland, Afrika, Česko a Švédsko. Playlist jsem sdílel se svatebčany ve Spotify, který je nově integrovaný do DJ programu (ve verzi Premium), skladby na přání jsou tak velmi snadné 🙂

 

 

Videodiskotéka pro společnost Vodafone 2017

 

Videodiskotéka pro společnost Vodafone, plný taneční parket, úžasná akce. Celostátní akce společnosti Vodafone v Malé sportovní hale v Holešovicích byla ve stylu rockového festivalu a vystřídalo se zde několik populárních skupin: Monkey Bussiness, Tomáš Klus a Cílová skupina a No Name. Celou akci jsem uváděl a mezery vyplňoval skvělou hudbou. Na konci divoká párty s videoklipy od 90. let do současnosti.

 

Svatba tenistky Andrey Hlaváčkové

 

V malebném prostředí golfového klubu Dýšina u Plzně DJ Luděk Fiala odehrál v pátek 21.7. 2017 svatbu tenistky Andrey Hlaváčkové. DJ Luděk Fiala se staral o celodenní program, ozvučení obřadu i odpolední hudbu. Dále moderoval svatební zábavu a na závěr byla opravdu hóóódně dlouhá diskotéka. Ženich si vyžádal posílenou aparaturu, součástí párty bylo i karaoke a nádherný ohňostroj. (svatební foto: Mária Rušinová)

 

 

Videodiskotéka Festival Soundtrack Poděbrady 2017

 

Skvělý závěr léta – afterparty po koncertu skupiny Lucie v rámci festivalu Soundtrack Poděbrady.
Jednalo se o první ročník přehlídky zaměřené na filmovou muziku a multimédia.
Videodiskotéka proběhla na nádvoří Poděbradského zámku a vše bylo zaměřeno na oldies a filmové videoklipy.
Super akce a tanečníci – filmové hity v pohodě vystačili na celou noc.

Videodiskotéka golfové centrum Loreta

 

Videodiskotéka pro klienty golfového centra Loreta Pyšely ve stylu 80. let. Na místě bylo vše skvěle vyladěno: ČSSR občerstvení a historické rekvizity. Akci jsem přizpůsobil i vizuálně diskosvětla 🙂 Tanečníci si užívali ČSSR videoklipy až do ranních hodin.

 

Svatba zámek Loučeň

Překrásná noblesní svatba na zámku Loučeň začala obřadem v zámecké zahradě. Dále hostinou v letním stanu, ke které si ženich vybral přesnou hudbu. První tanec proběhl na krátké párty ještě pod stanem a večer jsme plynule pokračovali uvnitř v tanečním sále. Ločeň je skvělé místo na svatbu, umožňuje ubytování svatebních hostů a večer je to skvělé místo pro svatební diskotéku. Součástí večerního programu byl novomanželský kvíz, házení svatební kytice a večerní grilování. Novomanželé byli velmi nároční na výběr hudby r’n’b, elektroswing a dokonce chtěli pro partu kamarádů techno set. Nejvíc jsem udělal radost klasickým 80’s setem a hity z let 2015 – 2017.

DJ Jirka Březina svatba Dj na svatbu svatební DJ zámek Loučeň 3 DJ Jirka Březina svatba Dj na svatbu svatební párty DJ zámek Loučeň 2 DJ Jirka Březina svatba Dj na svatbu svatební párty zámek Loučeň 1

25 let TV Nova v klubu Sasazu

Skvělá diskotéka na oslavě 25. narozenin TV Nova v klubu Sasazu. Muzika mi připomněla skvělé devadesátky, kdy jsem jako DJ začínal. Tanec na pódiu, tanec na balkóně, divoká akce. Diskotéka na firemní párty – Sasazu – Praha 7.DJ Jirka Březina Sasazu Praha diskotéka DJ na firemní večírek párty

Firemní večírek Trojský zámek Praha 7

Firemní párty v Trojském zámku pro společnost Savencia Fromage Pribina. Tanečníci snad berou Pribiňák nitrožilně?? Divoká párty musela být slyšet až k žirafám!

DJ Jirka Březina firemní party večírek event Savencia Trojský zámek

Ples Mediků Žofín 2017

Ples Mediků 2017 na Žofíně je prostě klasika a NEJ párty z celého roku. Tentokrát žádné ‚ABBA retro‘, ale jen nejnovější hity: Kygo, Garrix, Galantis, Chainsmokers a Weeknd! Plný taneční parket až do zavíračky. Nakonec mě pořadatelé uchlácholili a zahrál jsem pár ploužáku na rozloučenou. Medics ultimate! Váš DJ Jirka Březina

DJ Jirka Březina firemní párty večírek ples Mediků Žofín

Vánoční večírek společnosti TNT.CZ

 

Vánoční večírek společnosti TNT ve westernovém stylu, plný zábavných kovbojských atrakcí, vysokých bot a slámy 🙂 Večírek proběhl v Klášterní restauraci Praha, která dokáže v několika sálech pojmout opravdu velké množství hostů. A na závěr video diskotéka složená z aktuálních hitovek i starých hitů. DJ Jirka Březina

Podzimní svatba v Chateau St Havel

Svatby hraji i na podzim. Velká dvoudenní svatba v Chateau Havel v Krči. První den měli svatebčané barbecue party a malou diskotékou. Druhý den obřad v podzimní zámecké zahradě. Celou zahradu jsme ozvučili, včetně odpolední garden party. Od 18 hodin pokračovala party ve stanu. K prvnímu tanci prošli novomanželé špalírem, následovalo krájení svatebního dortu, svatební kvíz a divoká diskotéka. Hodně dlouhá noc.

perfect-djs-dj-na-svatbu-praha-chateau-havel-2

perfect-djs-dj-na-svatbu-praha-chateau-havel-5

DJ Yard Resort Předboj

Večírek pro kosmetickou společnost Douglas v golfovém centru Yard Resort v Předboji. DJ Jirka Březina

 

Podzimní svatba Žofín Garden

Podzimní svatba, Žofín Garden, Praha 1

Žofín Garden je od konce září zpět a hned jsem zde o víkendu odehrál svatbu. Party začala ve stanu a od 22 hodin vše pokračovalo v historické restauraci. Ženich s nevěstou měli jasnou představu: aktuální skladby, oldies z Hříšného tance a všechny hitovky z Lásky nebeské. Plný taneční parket! Zvedáčky byly! 

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-zofin-garden-1

Podzimní party s Jan Becher

Podzimní party pro společnost Jan Becher na terase v šumavském hotelu Horizont. Čas firemních večírků je tu.
Hledáte kvalitního a prověřeného DJe? Ozvěte se, volné termíny na Prosinec 2016 ubývají!

dj-jirka-brezina-event-vanocni-vecirek-firemni-vecirek-jan-becher

Futurum – podzim 2016

Vítame vás od podzimu 2016 v klubu Futurum. Na 80’s – 90’s – 00’s video párty, je stále skvělá atmosféra. Super pařby a mnohem komornější atmosféra než ve stále vyprodaném Lucerna Music Baru. Naše párty s videoklipy od roku 1980 do 2010 jsou teď ve Futuru pravidelně každý pátek a střídám se zde s kolegy DJs. A tomu všemu dárek, ke vstupence do 23 hodin dostanete drink podle vlastního výběru zdarma.

dj-jirka-neumann-jirka-brezina-futurum

Krásná svatba na Karlštejně

Krásná svatba na Karlštejně

Malá svatba s krásným obřadem vedle mlýna (Romantický mlýn Karlštejn), pokračovala svatební party s DJ v party stanu, který zde mají celé léto na ostrově řeky Berounky. Malé svatby pro 20-30 lidí jsou pro svatebního DJ vždy výzvou, ale vše dopadlo náramně. Nikdo neměl potřebu sedět a všichni se bavili dlouho do noci. Krásná letní noc a party na pěkném místě. Romantický mlýn Karlštejn je zároveň super tip na vaší svatbu.

 

DJ Jirka Brezina svatba svatby wedding party romanticky mlyn Karlstejn 1

DJ Jirka Brezina svatba svatby wedding party romanticky mlyn Karlstejn 2