Jmenuji se Jirka Březina a převážně hraji v Praze v klubu Lucerna Music Bar a Futurum. Svatební párty a různé večírky hraji ale po celé ČR. Rád vám odehraji nejlepší párty vašeho života – vaší svatební párty. Svatby hraji od roku 2000 a odehrál jsem jich přes 250. Hudební repertoár mám takřka neomezený a vyhovím vám v každém přání. Zahraji přesně to, co máte rádi a co si spolu dohodneme.

Na svatbě si můžete i zazpívat. Mám pro vás k dispozici i Karaoke s hity 1950 – 2017. A hudební produkce může být, v případě zájmu, i s videoklipy na projekční plátno a nebo obrazovky – přesně tak, jak to znáte se slavných diskoték v Lucerně. Samozřejmostí je moderování doprovodného programu (svatební kvíz, svatební soutěže, házení svatební kytice a krájení svatebního dortu). Poradím vám také hudební tipy pro první novomanželský tanec.

Hudba na svatbu

Hudební produkci na vaší svatbě si dohodneme na schůzce. Zašlu vám seznam hitů, ve kterém si označíte oblíbené skladby. Nejčastěji hraji na svatbách největší taneční hity od 80. let do současnosti. Mohu hrát pop, rock i  R’n’B, nebo československé hity. Hudba je mým koníčkem, jsem sám hudebník a skvěle se vyznám v jakémkoliv hudebním stylu.

Technika na svatbu

Na vaši svatbu přivezu vlastní ozvučení kvalitní americké značky JBL, která má skvělý přednes – zvuk je příjemný na poslech a JBL je opravdu mimořádný zvuk. Dále bezdrátové mikrofony Shure a ledková disko světla s efekty. V případě zájmu ozvučím váš svatební obřad a svatební hostinu. Při své produkci nepoužívám formát hudby mp3, ale pouze bezztrátový vysoce kvalitní zvuk ve formátu flac a nebo nekomprimovaný zvukový formát wav. Dovolím si tvrdit, že jsem jediný DJ v ČR, který nehraje z mp3, tzv. empétrojek, které k profesionální DJ produkci nepatří. Pro vaši svatbu, tak máte jistotu nejlepšího zvuku.

Krásná svatba na zámku Ctěnice 2.3. 2018 v prostoru Kočárovna

Moc děkuji za krásný email, který mi po svatbě na zámku Ctěnice dorazil:

„Ahoj Jirko, chceme Ti s mojí krásnou novomanželkou poděkovat za skvělou hudbu, rady při přípravě programu a úžasném moderování na naší svatbě. Rodina i přátelé se skvěle bavili, dokázal jsi nenuceně roztančit i lidi, kteří běžně netancují a i díky Tobě se z naší svatby stal jeden z nejkrásnější dnů v našem životě. Přejeme Ti krásný den, ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že budeme mít ještě někdy příležitost se setkat. Radka a Michal“

Svatební párty Žofín 2017

Svatební párty Chateau St Havel 2017

Ozvučení svatebního obřadu, altánek Žofín Praha 1

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-v-3

DJ Jirka Březina svatební párty, restaurace Střelecký ostrov Praha

Divoká svatební párty, Holel Mandarin Oriental Prague

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-zofin-garden-1

Svatba Žofín garden,romantický stan, 2017

dj-jirka-brezina-svatby-weddings-svatebni-dj-party-1

dj-jirka-brezina-svatby-weddings-svatebni-dj-party-4

DJ Jirka Brezina svatba svatby wedding party romanticky mlyn Karlstejn 2
dj-jirka-brezina-zofin-garden-svatba-wedding-party

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-villa-richter-prague-2

Svatební kvíz, Svatba v zámeckém hotelu Ctěnice, prostor Kočárovna