Jmenuji se Jirka Březina a převážně hraji v Praze v klubu Lucerna Music Bar a Futurum. Svatební párty a různé večírky hraji ale po různých místech v Praze a okolí. Svatby hraji od roku 2000 a odehrál jsem jich přes 250. Hudební repertoár mám takřka neomezený a vyhovím vám v každém přání. Samozřejmostí je moderování doprovodného programu (svatební kvíz, svatební soutěže, házení svatební kytice a krájení svatebního dortu). Poradím vám také hudební tipy pro první novomanželský tanec a rád vám odehraji tu nejlepší párty vašeho života – vaší svatební párty.

Hudba na svatbu

Styl hudby a písničky na vaší svatbě si dohodneme na schůzce. Zašlu vám seznam hitů, ve kterém si označíte oblíbené a můžete si doplnit vlastní seznam. Nejčastěji hraji na svatbách největší hity od 80. let do současnosti. Hudba je mým koníčkem, jsem sám hudebník a skvěle se vyznám v jakémkoliv hudebním stylu.

Technika na svatbu

Na vaši svatbu přivezu vlastní ozvučení kvalitní značky JBL, která má skvělý přednes. Zvuk je příjemný na poslech a JBL je opravdu mimořádný zvuk. Dále bezdrátové mikrofony SHURE a ledková světla s disko efekty. V případě zájmu ozvučím váš svatební obřad a svatební hostinu. Při své produkci nepoužívám formát hudby mp3, ale pouze bezztrátový vysoce kvalitní zvuk ve formátu flac a nebo nekomprimované zvukové formáty. Dovolím si tvrdit, že jsem jediný DJ v ČR, který nehraje z mp3, tzv. empétrojek, které k profesionální DJ produkci nepatří. Pro vaši svatbu, tak máte jistotu nejlepšího zvuku.

  • V případě vašeho zájmu mě kontaktujte na +420 603 304 553 nebo na: jirka.brezina@gmail.com
  • Napište mi prosím termín vaší svatby, nabídku vám zašlu do 120 minut.

Svatba v Yard Resort severně od Prahy v obci Předboj, 2018.

Děkuji za krásné hodnocení: „Zdravíme Jirko, díky za skvelý hudobny večer. Spolupráca bola od prípravy po realizáciu bezproblémová. Oceňujem prípravu zoznamu pesničiek. Samotný večer ste velmi dobre hral podľa nálady na parkete. Ukočiroval specifické požiadavky svadobčanov :-). Mal ste výborný zvuk a osvetlenie. To robi fakt vela. Komunikovalo sa mi s vami velmi dobre, na čom sme sa dohodli to platilo. Sme skutočne radi, ze sme zvolili práve vás. Eva a Martin“

Svatba na zámku Ctěnice v prostoru Kočárovna, 2018.

Moc děkuji za krásný email, který mi po svatbě na zámku Ctěnice dorazil: „Ahoj Jirko, chceme Ti s mojí krásnou novomanželkou poděkovat za skvělou hudbu, rady při přípravě programu a úžasném moderování na naší svatbě. Rodina i přátelé se skvěle bavili, dokázal jsi nenuceně roztančit i lidi, kteří běžně netancují a i díky Tobě se z naší svatby stal jeden z nejkrásnější dnů v našem životě. Přejeme Ti krásný den, ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že budeme mít ještě někdy příležitost se setkat. Radka a Michal“

Svatební párty Žofín Palace, 2017

„Jirko, chtěla jsem vám moc poděkovat za vynikající svatební párty. Parádně se vám podařilo nakombinovat hudbu tak, aby se všichni bavili, včetně starší generace. Výborně se vám podařilo smíchat hudbu i co se týče národnosti, protože vím, že zahraniční svatba je v tomto asi trochu náročnější. Byla to zkrátka ‚pařba života‘. Také vám velmi děkuji za vstřícné jednání, profesionální spolupráci a prodloužení svatební párty. Děkuji Veronika.“ Také děkuji za super zážitek a hodnocení. Nevěsta s ženichem si vybrali hlavně současnou hudbu a R’n’B a nezapomněli na rodiče. DJ set z 60. a 70. let sedl vlastně úplně každému.

Svatební párty Chateau St Havel, 2017.

Svatba tenistky Andrey Hlaváčkové, DJ Luděk Fiala, 2017. Foto: Mária Rušinová

Ozvučení svatebního obřadu, altánek Žofín Praha 1, 2017.

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-v-3

DJ Jirka Březina svatební párty, restaurace Střelecký ostrov Praha, 2017.

Svatební párty, Holel Mandarin Oriental Praha, 2017.

dj-jirka-brezina-svatba-wedding-svatebni-party-zofin-garden-1

Svatba Žofín garden, romantický stan, 2017.

dj-jirka-brezina-svatby-weddings-svatebni-dj-party-1

dj-jirka-brezina-svatby-weddings-svatebni-dj-party-4

Svatební kvíz, Svatba v zámeckém hotelu Ctěnice, prostor Kočárovna.