Jaro léto 2023, 80 eventů!

Děkuji za spolupráci všem svým klientům a agenturám za skvělé jaro – léto 2023!

80 úžasných eventů pro společnosti: PPF, CETIN, O2, Provident, Auto Škoda, ČSOB, Phase, Bestsport, Coop, Kaufland, Holiday World, Wilma film, Shell, Česká spořitelna, Pilsner Urquell: The Original Beer Experience, Goldbeck, Prologis, Weco travel, Asecol, Y.P.O., Procter & Gamble, Johnson & Johnson, Embedit, P.W.C., Accenture, SOTIO, innogy, Lexum, Swiss Life, Medtronic, Air bank, TV Nova, Home Credit a další ….

 

Svatby 2024

Přijímám objednávky na rok 2024.

Pokud budete chtít moderovat svatební zábavu – žádný problém. Po objednání svatby spolu dořešíme celý scénář svatební párty, zábavu, hudbu k obřad, píseň k prvnímu tanci i píseň k tanci s rodiči. Rád zašlu seznam TOP hitů k tancování, kde si můžete vybrat hity, které máte rádi. Specializuji se na mezinárodní svatby, anglické, německé, francouzské, nebo slovenské. Možností je karaoke, videoklipy 1970 – 2023.

Cenu zašlu obratem a je většinou podle doby hraní. Nemám žádné doplatky (např. za obřad a moderaci).

Napište mi na jirka.brezina@gmail.com

DJ Jirka Březina, 2024  „Z každé svatby vám udělám super mejdan.“

Metronom festival

Doprovodný program festivalu Metronom 2022.

  

TV Nova, Forum Karlín 2022

Skvělé 28. narozeniny TV Nova, koncert MIG21 a videopárty na závěr.

 

Firemní večírek CCS

Poděkování všem klientům a agenturám za skvělý návrat do eventové sezony 2021/22:
Firemní akce září 2021: Česká spořitelna, Škoda JS, Air Bank, Boehringer Ingelheim, Embed IT, Kovošrot Group, Sotio, Valeo, CCS 30. let, 3E Engineering, PPF, STRV, VDG a Total Service.

Event Kaprain, Stará čistírna

Novoroční večírek ve Staré čistírně odpadních vod, Praha 6 pro společnost Kaprain. Videodiskotéka na závěr párty (po skupině Chinaski). A krásné hodnocení k tomu:

Dobrý den, Jirko,  my také moc děkujeme za příjemnou spolupráci, klient z Vás byl nadšený, určitě se ozveme, až bude nějaká další akce.
S přáním hezkého dne, Sára

25 let Rossmann

 

Rossmann oslavil 25 let na českém trhu krásným plesem v Praze na Žofíně. Na závěr galavečera nechyběla parádní videodiskotéka 1950 – 2019. DJ Jirka Březina

Karaoke pro TV Nova

 

Televize Nova oslavila 25 let své existence velkolepým večírkem. V pražském Obecním domě se sešly stovky celebrit – herci, moderátoři, zpěváci i politici. Hodně z nich si zkusilo naše karaoke ve stylu pořadu The Voice Česko Slovensko. Celé karaoke uváděl DJ Jirka Březina.

Ples Agel

 

Videodiskotéka Jirky Březiny na Reprezentačním plesu společnosti AGEL. Přes 800 spokojených tanečníků a skvělá párty na závěr plesu 🙂

DJ Jirka Březina, ples Agel 2019

Vánoční večírek ČEZ

 

Videodiskotéka ve stylu 90. let na sérii společenských akcí pro společnost ČEZ, prosinec 2017: Praha, Plzeň, České Budějovice a další 4 místa. Těžkej Pokondr a DJ Jirka Březina.

Firemní večírek DHL

 

Společenský večer a diskotéka pro společnost DHL v hotelu Diplomat Praha 6. Kompletní technické zajištění – zvuk, světla a mikrofony pro firemní párty.

Svatba zámek Berchtold

 

Svatebčanům jsem zajišťoval celodenní svatební servis, včetně ozvučení obřadu, i večerní párty. Součástí byla moderace programu a všech zvyklostí. Svatebčané si připravili vlastní seznam písniček, na kterém jsme se předem dohodli. Svatbu jsme zajišťovali v tandemu DJ Jirka Březina a Pavel Holý, naše osvědčená spolupráce tam, kde se svatební veselí protáhne na celý den až do ranních hodin (11 – 06). Zámek BERCHTOLD je vyhledávaným místem snoubenců a já mohu jen doporučit: skvělý servis a služby!

Svatba Villa Richter

 

Letos ve Villa Richter zajišťuji více svatebních párty a z jedné přináším pár fotografií. Svatební hostina proběhla na terase Villa Richter a následně svatební diskotéka. I menší svatba potřebuje dobrého DJ a dá se udělat skvělá diskotéka a zábava.

Ples Madeta

 

Výroční ples pro společnost Madeta na Výstavišti v Českých Budějovicích. Videodiskotéka po slovenské legendě Miro Žbirkovi. Stylově jsem navázal s historickými klipy z 80. let, které vždy rozproudí zábavu a následně moderní a žádané hity: Alvaro Soler, Justin Timberlake, Bruno Mars, Ed Sheeran a další …

Výroční ples Generali

 

Pojišťovna Generali slavila 25 let v České republice a uspořádala pro své zaměstnance skvělou oslavu v hotelu Clarion. Zlatý hřeb byl koncert skupiny Lucie, který byl prostě n e u v ě ř i t e l n ý. Fantastický zvuk a dokonalá show. Na takový event se nedá zapomenout. Následně diskotéka Jirky Březiny. Hudebně jsem navázal na 90. léta a později přišly ke slovu populární novinky.

Svatba, Yard Resort Předboj

 

Krásná svatba v 10. března 2018 v Yard Resort severně od Prahy v obci Předboj. Hrál jsem současné hity, oldies a rock’n’rolly pro starší generaci. Svatba proběhla v historickém prostoru Sýpka ve venkovském stylu. Ve spodním patře proběhlo veškeré svatební veselí: první tance, krájení dortu a v horním patře pak byla klidnější zóna s foto koutkem.

Moc děkuji za krásné hodnocení: „Zdravíme Jirko, díky za skvelý hudobny večer. Spolupráca bola od prípravy po realizáciu bezproblémová. Oceňujem prípravu zoznamu pesničiek. Samotný večer ste velmi dobre hral podľa nálady na parkete. Ukočiroval specifické požiadavky svadobčanov :-). Mal ste výborný zvuk a osvetlenie. To robi fakt vela. Komunikovalo sa mi s vami velmi dobre, na čom sme sa dohodli to platilo. Sme skutočne radi, ze sme zvolili práve vás. Eva a Martin“

Konference Česká Pojišťovna

 

Velkolepá společenská akce „Konference České Pojišťovny 2018“ Výstaviště Brno, pavilon G2. Obří diskotéka na závěr, po koncertu Marie Rottrové a slovenské skupiny No Name.

 

Svatba hotel Ctěnice

 

Krásná svatba na zámku Ctěnice v prostoru Kočárovna. Svatební párty proběhla ve zrenovovaném moderním sále. Se svatebčany jsme si dohodli bohatý program. Během diskotéky proběhly všechny svatební zvyklosti: první tanec, házení kytice i podvazku a svatební kvíz.

Moc děkuji za krásný email, který mi po svatbě dorazil: „Ahoj Jirko, chceme Ti s mojí krásnou novomanželkou poděkovat za skvělou hudbu, rady při přípravě programu a úžasném moderování na naší svatbě. Rodina i přátelé se skvěle bavili, dokázal jsi nenuceně roztančit i lidi, kteří běžně netancují a i díky Tobě se z naší svatby stal jeden z nejkrásnější dnů v našem životě.  Přejeme Ti krásný den, ještě jednou moc děkujeme a doufáme, že budeme mít ještě někdy příležitost se setkat. Radka a Michal“

Ples COOP

 

Společenská akce pro společnost COOP v hotelu Clarion Praha. Noblesní ples, parádní koncert Chinaski v nové sestavě (mimochodem skvělý posun) a na závěr videodiskotéka s moderními hity z let 2010 – 2017 se špetkou klasických oldies hitovek. DJ Jirka Březina – Dj na společenskou akci.

Silvestr Žofín

 

Klasická párty na závěr roku 🙂 Silvestr na Žofíně je vždy hodně divoká akce plná oldies i nejmodernějších hitovek.

  

innogy Vánoční party

 

Vánoční párty pro společnost innogy v Malostranské besedě společně s koncertem Petera Nagyho. A k tomu moje první selfie s idolem. „Sorry Peter, musel jsem!“ Innogy jako vždy pařmeni. Na akci jsme hráli 2 DJs. V hlavním sále moderní hitovky a ve vedlejším sále hrál kolega DJ z naší agentury PerfectDJs oldies party.

Videodiskotéka Škoda

 

Večírek společnosti „Škoda auto – divize nákup“ v zajímavém prostředí muzea Škoda v Mladé Boleslavi. Menší kolektiv se rozhodl využít velký společenský sál, rozhodně nebyl problém dostat všechny na taneční parket 🙂

Svatba na zámku Loučeň

 

Další krásné fotky ze zámku Loučeň. Svatební veselí jsem celý den podbarvoval hudbou: obřad v zámecké zahradě, svatební hostinu a párty v Oranžerii. Svatebčané byli ze všech koutů světa: Nový Zéland, Afrika, Česko a Švédsko. Playlist jsem sdílel se svatebčany ve Spotify, který je nově integrovaný do DJ programu (ve verzi Premium), skladby na přání jsou tak velmi snadné 🙂

 

 

Videodiskotéka Vodafone

 

Videodiskotéka pro společnost Vodafone, plný taneční parket, úžasná akce. Celostátní akce společnosti Vodafone v Malé sportovní hale v Holešovicích byla ve stylu rockového festivalu a vystřídalo se zde několik populárních skupin: Monkey Bussiness, Tomáš Klus a Cílová skupina a No Name. Celou akci jsem uváděl a mezery vyplňoval skvělou hudbou. Na konci divoká párty s videoklipy od 90. let do současnosti.

 

Videodiskotéka Soundtrack Poděbrady

 

Skvělý závěr léta – afterparty po koncertu skupiny Lucie v rámci festivalu Soundtrack Poděbrady.
Jednalo se o první ročník přehlídky zaměřené na filmovou muziku a multimédia.
Videodiskotéka proběhla na nádvoří Poděbradského zámku a vše bylo zaměřeno na oldies a filmové videoklipy.
Super akce a tanečníci – filmové hity v pohodě vystačili na celou noc.

Videodiskotéka golfové centrum Loreta

 

Videodiskotéka pro klienty golfového centra Loreta Pyšely ve stylu 80. let. Na místě bylo vše skvěle vyladěno: ČSSR občerstvení a historické rekvizity. Akci jsem přizpůsobil i vizuálně diskosvětla 🙂 Tanečníci si užívali ČSSR videoklipy až do ranních hodin.

 

25 let TV Nova, Sasazu

Skvělá diskotéka na oslavě 25. narozenin TV Nova v klubu Sasazu. Muzika mi připomněla skvělé devadesátky, kdy jsem jako DJ začínal. Tanec na pódiu, tanec na balkóně, divoká akce. Diskotéka na firemní párty – Sasazu – Praha 7.DJ Jirka Březina Sasazu Praha diskotéka DJ na firemní večírek párty

Vánoční večírek Pribina

Firemní párty v Trojském zámku pro společnost Savencia Fromage Pribina. Tanečníci snad berou Pribiňák nitrožilně?? Divoká párty musela být slyšet až k žirafám!

DJ Jirka Březina firemní party večírek event Savencia Trojský zámek

Ples Mediků Žofín 2017

Ples Mediků 2017 na Žofíně je prostě klasika a NEJ párty z celého roku. Tentokrát žádné ‚ABBA retro‘, ale jen nejnovější hity: Kygo, Garrix, Galantis, Chainsmokers a Weeknd! Plný taneční parket až do zavíračky. Nakonec mě pořadatelé uchlácholili a zahrál jsem pár ploužáku na rozloučenou. Medics ultimate! Váš DJ Jirka Březina

DJ Jirka Březina firemní párty večírek ples Mediků Žofín

Vánoční večírek TNT

Vánoční večírek společnosti TNT ve westernovém stylu, plný zábavných kovbojských atrakcí, vysokých bot a slámy 🙂 Večírek proběhl v Klášterní restauraci Praha, která dokáže v několika sálech pojmout opravdu velké množství hostů. A na závěr video diskotéka složená z aktuálních hitovek i starých hitů. DJ Jirka Březina – Klášterní restaurace Praha