Plánujete pro své zaměstnance firemní nebo Vánoční večírek? Objednejte si zkušeného DJ, odehraji skvělou diskotéku kdekoliv potřebujete. Zahraji podle vašich představ staré klasiky z 80. let i nové hity 2010 – 2020. Dohodneme si jakou hudbu mají vaši kolegové rádi a uděláme skvělý mejdan!

Co hraji?

Lucerna Music Bar a klub Futurum jsou mé domovské scény, ale nejsem jen specialista na osmdesátky a devadesátky. Perfektně znám současné hity 2010 – 2020. Nejlepší je kombinace od ‚Jacksona po Timbrlejka‘ a dramaturgii vždy doladíme podle vašeho přání. Veškerá hudba je možná i s videoklipy.

Profesionální zvuk

Mám kvalitní a nový zvukový systém od JBL o výkonu 4600 W se silnými subwoofery. Dále moderní disko světla pro každý sál do rozměrů 30 x 30 metrů. Na váš firemní večírek tedy mohu zajistit aparaturu, disko světla i mikrofony. Pravidelně zvučím v paláci Žofín firemní akce i plesy. Často hostuji v klubech jako Sasazu, Občanská plovárna, Lávka, nebo v hotelech jako Clarion, Hilton, Boscolo, nebo Mandarin Oriental Prague. Při své produkci nepoužívám formát hudby mp3, ale pouze vysoce kvalitní zvuk ve formátu flac. Dovolím si tvrdit, že jsem jediný DJ v ČR, který nehraje z mp3, tzv. empétrojek, které k profesionální produkci nepatří. Pro vaši společenskou akci, tak máte jistotu nejlepšího zvuku.

   

Po koho jsem již hrál?

Večírek Škoda Auto, večírek Provident Sasazu, večírek Oracle hotel Intercontinental, Coop Clarion, ples Geneali Clarion, konference Česká pojištovna BVV, večírek DHL hotel Diplomat, ples Bosch Metropol České Budějovice, vánoční večírek 8x ČEZ, Vodafone Malá sportovní hala Praha 7, Innogy Občasnská plovárna, ČSOB, EmBedit, EuroAWK, Assecco Helios, Tesco, Penny Market, Douglas, TNT, Jan Becher, CDK Global, Praha 9, Jihočeský kraj, Prologis, Sephora, Abott, Komerční banka, Unicef, Daylong, Bentley, T-Mobile, Kajot Bet, E-ON, BMW Autec, UniCredit, Renomia, Řízení Letového Provozu, Mc Kinsey, Barum, Skanska, Wüstenrot, Česká pošta, KKCG, Lidl, Lego, Raiffeisenbank, Broker Consulting, Provident, ČSOB, Oriflame, ManPower, Česká pojišťovna, Tchibo, Rossmann, Economia, Metrostav, TV Nova, Merck, Medicover, Ernst Young, Česká spořitelna, Roche Pharma, Česká televize, Ipsen Pharma, 3M, Albatros Media, O2, ČEZ, Savencia Fromage, Coty, Mary Kay, Sazka, Total Service

  • V případě vašeho zájmu mě kontaktujte na +420 603 304 553 nebo na jirka.brezina@gmail.com
  • Napište prosím termín vaší akce, nabídku vám zašlu obratem.

Konference České Pojišťovny 2018, Brněnské výstaviště.

Ples společnosti Coop, Clarion 2018, DJ Jirka Březina, DJ na společenskou akci, večírek, firemní párty.

Silvestr 2018, DJ Jirka Březina, DJ na společenskou akci, večírek, firemní párty.

Společenská akce ČEZ Parkhotel Plzeň, 2017.

Videodiskotéka, filmový festival Soundtrack Pardubice, 2017.

Peter Nagy a DJ Jirka Březina, párty innogy Malostranská beseda.

Setkání s idolem 🙂 Vánoční párty pro společnost innogy v Malostranské besedě, 2017.

dj-jirka-brezina-firemni-vecirek-party-dj-event-generali-dj-clarion-prague

Konference společnosti Generali, hotel Clarion Praha, 2015.

DJ Jirka Březina firemní a Vánoční večírek

DJ Jirka Březina firemní večírek innogy / RWE, Občanská plovárna, 2016.

dj-jirka-brezina-futurum

Legendární videodiskotéka v klubu Futurum Praha, 2017.

Dj Jirka Březina Vodafone Malá sportovní hala

Videodiskotéka pro společnost Vodafone, Malá sportovní hala, 2017.

videodiskotéka DJ Jirka Březina

25 let společnosti TV Nova, videodiskotéka Sasazu, LED stěna.

Ples Bosch, Výstaviště České Budějovice

Ples společnosti Bosch, výstaviště České Budějovice, 2016.