DJ Luděk Fiala vám rád odehraje firemní večírek i svatební diskotéku.

Moderátor a DJ Luděk Fiala hraje od roku 2004, má praxi z rádií Kiss a Beat, kde pracoval jako moderátor. Je pohotový řečník a je schopen moderovat anglicky. Luděk je vynikající DJ, který má velké zkušenosti z mezinárodních svateb, spolupracuje se svatebními domy zaměřenými na incomingové svatby.

Luděk je také aktivní muzikant známý ze spolupráce s Petrem Mukem, kterému produkoval jeho poslední album V bludišti dnů (Zlatá deska), a nebo ze své skupiny Decline. V poslední době také spolupracuje se zpěvačkou Markétou Jakšlovou (Verona) na jejím sólovém projektu Marqet nebo s Michaelem Foretem na jeho novém albu. Aktuálně produkoval hit No Right / NoWrong.

Luděk Fiala hraje jako DJ na Žofíně, zejména na svatbách. Hraje také v teamu DJs v Lucerna Music Baru a klubu Futuru (80’s a 90’s party Jirky Neumanna).

dj-ludek-fiala-dj-jirka-brezina

Zkušený svatební DJ

Rád se vámi sejdu a probereme vše potřebné. Jsem flexibilní DJ s vlastní aparaturou. Dohodneme se, jestli budete potřebovat ozvučit svatební obřad a vybereme hudbu. Také si můžete objednat hudbu ke svatební hostině. Mohu moderovat vaši svatební zábavu – svatební soutěže a ostatní zvyklosti, jako svatební kvíz, házení svatební kytice, krájení svatebního dortu.

Playlist na party

Mám připravenou tabulku party hitů, ve které si můžete označit, jaké skladby máte rádi. Můžete také doplnit své vlastní skladby, které na vaší party zahraji.

Co rád hraji?

Rád hraji hlavně 80’s a 90’s kombinovaně s hity z let 2000 – 2016.  Orientuji se na přání tanečníků a přizpůsobím se vaším požadavkům.

Mobilní ozvučení, mobilní disko světla, mobilní karaoke

Máme výkonnou mobilní aparaturu značky RCF, nebo JBL se subwoofery a mobilními LED disko světly. Jezdím tedy hrát po celé ČR, nejvíce ale Prahu a střední Čechy. Akci vždy připravím v dostatečném předstihu. Zvuková technika je zcela zánovní a v perfektní zvukové kvalitě od renomovaných výrobců, jakými JBL a RCF, SHURE a EUROLIGHT bezesporu jsou. Samozřejmostí je karaoke, na které jsem opravdu specialista. Více v naší sekci karaoke.

Reference

Od roku 2004 jsem odehrál kolem 100 firemních akcí a zhruba 130 svateb, většinou ve spolupráci se svatebními domy z České republiky, převážně na Žofíně, ve villa Richter, nebo v hotelu Boscolo. K mým úlovkům patří svatební party svatební manažerky Žofína Radmily Vobořilové. Moderuji také plesy ve Velkém sále Lucerny. Z posledního období jsem odehrál firemní večírky pro Českou spořitelnu, Provident, Broker Consulting, O2, Českou poštu a nebo raut pro ČSOB.

DJ Luděk Fiala svatba tenistky Andrey Hlaváčkové, golfový klub Dýšina u Plzně, 2017.

DJ Luděk Fiala svatba tenistky Andrey Hlaváčkové, golfový klub Dýšina u Plzně, 2017.